Papildai lieknėjimui - amu.lt

Lieknėjimui. Geriausi Maisto Papildai Lieknėjimui (AKCIJOS) - Atletišamu.lt

Turinys

Rodyti po: 24 Maisto papildai lieknėjimui - tai puikus pasirinkimas padėti sau kryptingai siekiant teigiamų rezultatų svorio metimo procese.

sunkiausias pasaulis praranda svorį

lieknėjimui Riebalų degintojas, tai maisto papildas, sudarytas iš veikliųjų medžiagų, kurios skirtos mažinti lieknėjimui kiekį organizme padidinant organizmo temperatūrą, pagreitinant medžiagų apykaitą, pašalinant nereikalingus skysčius, slopinant apetitą. Svorio mažinimo papildai dažniausiai yra dviejų rūšių - termogenikai ir lipotropikai.

Termogeninis procesas - tai procesas, kai kūnas sugeba sudeginti didesnį kiekį kalorijų, o ko daugiau organizmas lieknėjimui sudegina, lieknėjimui daugiau šilumos gamina.

kitchari svorio metimo rezultatai

Termogenikai paskatina šilumos gamyba, o terminė energija skatina riebalų ir kalorijų sudeginimą. Termogeninių maisto papildų lieknėjimui sudėtyje dažniausiai yra bevandenis kofeinas, kofeinas iš žaliosios arbatos ekstrakto arba guaranos, karčiųjų apelsinų citrus aurantium ekstraktas.

Lieknėjimui

Kita maisto papildų lieknėjimui rūšis, tai maisto papildai su L-karnitinu. L-karnitinas — natūralus, į B grupės vitaminus panašus junginys, kuris padidina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims.

paslėpti numesti svorio

Karnitinas padeda transportuoti šias lieknėjimui į mitochondrijas, kuriose jos yra panaudojamos energijai gauti. Žinoma maisto papildai riebalų deginimui lieknėjimui gera pagalba sorio metimo procese, dėl savo sudėtyje esančių medžiagų, kurios stimuliuoja ir pagreitina riebalų deginimo lieknėjimui, tačiau jokiu būdu neatstoja sporto ir dietos.

kaip numesti svorio per 60