Privačių miškų savininkai

Žemių savininkai, kurie turi prastos kokybės žemės naudmenas, nesiverčia žemės ūkio veikla, o ir tie kurie norėtų ateityje turėti nuosavo miško galėtų pasinaudoti Europos struktūrinių fondų parama ir apsodinti žemę mišku. Dabar yra tam labai palankios sąlygos: sumažėjęs biurokratizmas ir, lyginant su ankstesniu paramos laikotarpiu, reikia mažiau finansinių dokumentų. Miškų urėdija už paramai skirtas lėšas yra pasirengusi suteikti visas paslaugas, susijusias su projektavimu, miškų įveisimu ir jų priežiūra.

Žemės savininkui tai papildomai nieko nekainuotų, išskyrus tai, kad pačiam savininkui reikėtų pateikti paraišką Nacionalinei mokėjimo agentūrai, teikti jai prašymus dėl apmokėjimo už darbus.Urėdija sudarytų pačias palankiausias atsiskaitymo sąlygas, įskaitant ir mokėjimų atidėjimą tam laikotarpiui, kol bus gauti pinigai iš struktūrinių fondų.

Įgyvendinant Privačių miškų savininkų švietimo, mokymo  ir konsultavimo perspektyvinę programą, VĮ Anykščių    miškų urėdija kiekvienais metais organizuoja miškų savininkų mokymo kursus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *