Kaip atnaujinti seną butą ir padidinti jo vertę?

Jei seneliai ar tėvai jums nori padovanoti butą, kas yra gan įprastas atvejis mūsų šalyje, greičiausiai jau svarstote, ką galėtumėte daryti su tokia apleista vieta. O galbūt ji tik taptų jums našta? Kad ir kaip bebūtų, vyresni žmonės ne itin noriai investuoja į kokybiškus remonto darbus, tad ir jų paliekamas turtas nėra toks, apie kurį svajotume. Žinoma, turbūt galima pasidžiaugti, jog iš esmės jums artimieji ką nors dovanoja, tačiau negalima pamiršti, jog kiekvienas turto objektas turi vertę ir šioje situacijoje jūsų darbas būtų ją padidinti. Kam? Net jei nuspręsite ten gyventi patys – tai išties aktualu. Na o kitais atvejais, pardavimo ar nuomos, aukštos kokybės būstas jums visada suteiks daugiau finansinės naudos.

Kalbant apie būsto atnaujinimą, derėtų pradėti nuo pačių pagrindų. Net ir grindu betonavimas neturėtų būti pamirštas, mat visiems gerai žinoma, kokias grindis galima rasti senuose butuose. Jos ne tik yra nelygios, bet dar ir girgžda, na o tai tikrai nėra privalumas, kuriuo galima pasigirti. Kai tarsitės dėl to, kaip ir kur bus atliktas grindu betonavimas, nepamirškite pasirūpinti ir balkono ar sandėliuko betonavimo darbais. Dauguma vartotojų apie tai pamiršta, tačiau šių erdvių atnaujinimas būstui sukuria išties daug papildomos erdvės. Nepamirškite to. Taip pat atnaujindami būstą nebijokite keisti išplanavimo, erdvių ir galvokite apie tai, kaip norėtumėte gyventi jūs. Tai pagrindinė taisyklė, kuri jums leis pasiekti pačius geriausius rezultatus.

Nepaisant to, nuspręsite butą parduoti, nuomoti, o galbūt gyventi patys – tokie remonto darbai bus neabejotinai puiki investicija į ateitį. Net jei baldai ar kitos smulkios detalės nusidėvės, pagrindinės buto savybės nepasikeis, na o tai užtikrins kokybę ateičiai. Kosmetinis remontas netrunka ilgai ir nekainuoja daug, taigi orientuokitės į svarbiausius ir ilgaamžiškumą lemiančius dalykus, kuriuos ateityje pakeisti nebūtų taip paprasta. Šiandien galima rasti be galo daug meistrų, galinčių jums suteikti reikiamas paslaugas už priimtiną kainą, tad kokybės ir kainos santykis yra labai realus. Įvertinkite tai ir pasirinkite patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *